Prelegenci

Prelegenci panelu dyskusyjnego:
 

 

Barbara i Robert Jeżewscy - Dawniej tancerze tańca sportowego, trenerzy Mistrzów Polski Formacji Tańców Latynoamerykańskich i wielu par sportowych najwyższych klas tanecznych. Od 30 lat prowadzą Studio Tańca Fantom, miejsce w Toruniu do którego uczęszczają ludzie w różnym wieku aby miło, aktywnie spędzić czas. Wiosenny lockdown sprawił, że do swojej działalności dodali zajęcia online na platformie zbudowanej w systemie myVOD. Obecnie ta forma działalności stanowi ich "oczko w głowie". Kilka razy w tygodniu prowadzą zajęcia taneczne online, rejestrowane i umieszczane w formie filmów na platformie: www.tanczwdomu.pl, tak aby każdy mógł zatańczyć w domu "między szafą i kanapą".

Agata Listwan - Tancerka, Nauczyciel, Przedsiębiorca. Założycielka i Pedagog w Art Project Dance Education, którego intencją jest szerzenie Sztuki Tańca i Świadomości Ciała, jako integralnej części codziennego życia. Działalność koncentruje się na kształceniu tancerzy, instruktorów tańca, ale także propaguje nauczanie Tańca Klasycznego wśród osób dorosłych, wychodząc poza tradycyjne schematy i przekonania. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na Kierunku Tańca, specjalności - Pedagogiki Baletowej, a także Studium Musicalowego Capitol, działającego przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. W życiu zawodowym, odbyła szereg kontraktów w Polsce i za granicą, pracując jako tancerka i choreograf dla Agencji Artystycznych i Teatrów (m.in. Ezgi Event&Organization, Sibled, Fly Cube). Twórca kursów online oraz inicjatorka działalności online w branży tanecznej.

 

 

Zapisz się BEZPŁATNIE
na
panel dyskusyjny branży tanecznej!

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję